VolleySixMenedżer siatkarski
VolleySixEkstraklasa – grupa A

Ekstraklasa – grupa A

Sezon 1 · kolejka 20 z 26 · punktacja 3 / 2 / 1 / 0

Pełna tabela

#KlubMWPSetyMałe pktPkt ligowe
1GOAT2019159191846158954
2Rezerwowi2014649291789164741
3Huragan Wołomin2012844301656160540
4Maresp2013745321745166539
5Crucible Six2012844281673154838
6WARKA STR0NG2012844371796177634
7AZS Firenza Mostostal Warszawa Wola20101039351684161032
8Tobeve Lagos2091139391699170329
9Deportivo Angemont2091136441786180824
10Leszek Legion Team2081230421588165723
11Misiaki Arkadiusza2081231431585168522
12Kalkil Zwierzogród2051529471640172617
13TJ Sokol Frýdek-Místek2051525541556179515
14Zarządcy Vienbien2041618531439166812

Wyniki kolejki 20

Najbliższa kolejka 21

Puls ligi

Lider tabeliGOAT54 pkt
Najlepszy bilans setówGOAT59:19
Najlepszy bilans małych punktówGOAT1846:1589
Zawodnik kolejki 20Nacho PeraltaMisiaki Arkadiusza

Po 20 kolejkach liderem ligi Ekstraklasa – grupa A jest GOAT. Najlepszy bilans setów ma GOAT: 59:19. W kolejnej rundzie lider zmierzy się z Zarządcy Vienbien.

Forma

Najwięcej zwycięstw ma GOAT: 19-1. To szybki skrót formy, a pełny obraz daje tabela oraz raporty poszczególnych meczów.

Rekordy sezonu

Najlepszy bilans małych punktów ma GOAT: 1846:1589. Ta liczba dobrze pokazuje, kto wygrywa wymiany najrówniej, nawet gdy tabela jest ciasna.

Prasa

W tej lidze komplet menedżerów, ale w innych są wolne kluby. Załóż darmowe konto i przejmij klub, który czeka na menedżera.