VolleySixMenedżer siatkarski
VolleySix3. liga – grupa A

3. liga – grupa A

Sezon 1 · kolejka 17 z 26 · punktacja 3 / 2 / 1 / 0

Pełna tabela

#KlubMWPSetyMałe pktPkt ligowe
1Gales Eastcliff1716149161508129844
2Tide Cranemouth1714346151432122041
3Squall Fairwind1713445211543138840
4Projekt1711639271506141433
5Harriers Seaforth1711638301547151231
6Anchors Corncastle1710738311547154431
7Cebulaki1711637281461140630
8GT-Volleys1771031351416143523
9Beacons Saltmarsh178929371450147121
10MSce1761125401419146217
11Goclavia Gocław1751225381395145416
12Kilimanjaro1741320431309145312
13KS Budowlani Kołacin1721517481251151310
14Cyclones Whitesand171161848134015548

Wyniki kolejki 17

Najbliższa kolejka 18

Puls ligi

Lider tabeliGales Eastcliff44 pkt
Najlepszy bilans setówTide Cranemouth46:15
Najlepszy bilans małych punktówTide Cranemouth1432:1220
Zawodnik kolejki 17Jake GrayHarriers Seaforth

Po 17 kolejkach liderem ligi 3. liga – grupa A jest Gales Eastcliff. Najlepszy bilans setów ma Gales Eastcliff: 49:16. W kolejnej rundzie lider zmierzy się z Kilimanjaro.

Forma

Najwięcej zwycięstw ma Gales Eastcliff: 16-1. To szybki skrót formy, a pełny obraz daje tabela oraz raporty poszczególnych meczów.

Rekordy sezonu

Najlepszy bilans małych punktów ma Tide Cranemouth: 1432:1220. Ta liczba dobrze pokazuje, kto wygrywa wymiany najrówniej, nawet gdy tabela jest ciasna.

Prasa

W tej lidze czeka 7 wolnych klubów. Załóż darmowe konto i przejmij klub, który czeka na menedżera.